Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi – Kluby Polonia Christiana

Aby umocnić więź z ludźmi dzięki, której cała działalność Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi jest możliwa, członkowie Stowarzyszenia nie tylko prowadzą media, organizują projekty edukacyjne, wydają książki, ale również spotykają się z Darczyńcami.

Spotkania z naszymi Darczyńcami jest formą podziękowania za ich zaangażowanie, zarówno modlitewne jak i finansowe. Na nasze spotkania zapraszamy nie tylko naszych Darczyńców, ale również członków ich rodzin, dzięki czemu atmosfera na naszych spotkaniach jest wyjątkowo rodzinna – mówi Piotr Kucharski z działu PR Stowarzyszenia Piotra Skargi. Często zwracamy naszym darczyńcą uwagę na problemy, których wcześniej nie zauważali. Problemy związane z powolnym zmienianiem mentalności katolików. Jest to próba usypiania katolickiej wiary, przez co wielu z nas nie dostrzega niebezpieczeństwa. Dlatego na naszych spotkaniach, głównie poprzez prezentacje naszych działań staramy się uświadomić naszych darczyńców i obudzić ich czujność – kontynuuje.

Obecnie spotkania odbywają się w całej Polsce. W głównej mierze jest to możliwe dzięki niezwykłemu zaangażowaniu różnych instytucji a także osób prywatnych, którzy popierają działalność Stowarzyszenia i razem z nim stają do walki z lewicową rewolucją zalewającą nasz kraj od wielu lat. Rewolucją, która ma na celu zniszczenie tradycyjnego, katolickiego systemu wartości.

Spotkania w ramach Klubu Polonia Christiana przybierają różne formy. Jako wykład czy prelekcja, ale również podczas takich spotkań prezentowane są filmy – nierzadko premiery – wyprodukowane przez Stowarzyszenie Piotra Skargi, a także debaty. Najprężniej działającym klubem jest klub krakowski, który odbywa się w głównej siedzibie portalu PCh24.pl. Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie w ramach Klubu Polonia Christiana. Spotkanie pod tytułem „LGBT. Od rewolucji seksualnej do rewolucji totalnej” odbędzie się w Krakowie, 16 września 2020 roku, przy ulicy Skawińska 13. Głównym prelegentem będzie zanany i ceniony profesor Mieczysław Ryba.  Wstęp na spotkania w ramach Klubu Polonia Christiana jest całkowicie damowy.